Karrier

Legyél Te is dinamikusan fejlődő csapatunk tagja!

Szereted az újdonságot és a kihívásokat? Fiatalos, családias légkörrel és érdekes, változatos projektekkel várunk.

Mérnök-értékesítő kollégát keresünk cégünk mérőműszeres és szoftver megoldásainak értékesítéséhez.

Feladatok:

  • Speciális műszaki igények felmérése műszaki koncepcióalkotás
  • Speciális műszaki termékek és szolgáltatások kezelése és értékesítése
  • Elvárt célok teljesítése
  • Megrendelőkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Termékeink és szolgáltatásaink főleg hazai piacokon történő értékesítése
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Rendszeres értékesítési beszámolók, -tervek készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év ipari értékesítési tapasztalat
  • B Kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat és utazási hajlandóság
  • Kiemelkedő műszaki kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Határozottság
  • Csapatjátékos

Előny

  • Egyéb nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • Megbízható, biztos munkahely, kellemes környezet
  • Fiatalos, jó munkahelyi légkör
  • Munkakörhöz szükséges feltételek biztosítása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bónuszrendszer
  • Laptop, telefon, autó

Munkavégzés helye

GosTech Kft. várpalotai irodája és a megrendelők telephelyei

info@gostech.hu

Junior programozó kollégát keresünk fiatalos csapatunk bővítéséhez. Mivel a feladatok jellemzően rövidebb projectek, így a munka változatos, érdekes, ugyanakkor állandó tanulást igényel a munkatársaktól. A fő elvárásunk ezért leginkább a mérnöki problémamegoldó készség, gyors tanulás, érdeklődés. Angol nyelv tudása fontos, jogosítvány is jó ha van.

Feladatok:

  • PC alapon futó adatgyűjtő, vezérlő, adatmegjelenítő alkalmazások fejlesztése
  • 2D és 3D vision alkalmazások programozása
  • Mesterséges intelligencia megoldások fejlesztésében való részvétel
  • Meglévő megoldásaink továbbfejlesztése

Elvárások:

  • C# vagy C++ ismeret és gyakorlat
  • Műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Gyors tanulás
  • Műszaki érdeklődés az új technológiák iránt

Előny

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat és utazási hajlandóság

  • Laptop, telefon

GosTech Kft. várpalotai irodája