Karrier

Legyél Te is dinamikusan fejlődő csapatunk tagja!

Szereted az újdonságot és a kihívásokat? Fiatalos, családias légkörrel és érdekes, változatos projektekkel várunk.

Projektvezetői munkakörbe keresünk új kollégát, a meglévő és új projektek vezetésére.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése, értékesítés támogatása
  • Ütemterv összeállítása, határidők betartása és betartatása,
  • Tervzsűrik, tervegyeztetések szervezése, aktív részvétel és lebonyolítás, dokumentálás
  • Projektben résztvevők irányítása, részükre minden információ megadása, támogatása / szoros kapcsolattartás / műszaki támogatás
  • Folyamatos napi kapcsolattartás a megrendelőkkel és alvállalkozókkal, valamint a projektben résztvevő kollégákkal
  • Projekt adminisztráció
  • Beszámolók készítése a vezetőség és megrendelők számára
  • Átadás/átvétel kísérése
  • Helyszíni munkálatok szervezése, személyes részvétel a az átadásokon – a helyszínen a csapat irányítása, kommunikáció megrendelővel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat és hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, 365, stb)
  • Problémamegoldó és lényegre látó képesség
  • Önálló és rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Együttműködési képesség

Előny

  • Iparban szerzett tapasztalat
  • Programozási / PLC programozási / Tervezői ismeretek

Amit kínálunk

  • Megbízható, biztos munkahely, kellemes környezet
  • Fiatalos, jó munkahelyi légkör
  • Munkakörhöz szükséges feltételek biztosítása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bónuszrendszer

Munkavégzés helye

GosTech Kft. várpalotai irodája és a megrendelők telephelyei

info@gostech.hu

Mérnök-értékesítő kollégát keresünk cégünk mérőműszeres és szoftver megoldásainak értékesítéséhez.

Feladatok:

  • Speciális műszaki igények felmérése műszaki koncepcióalkotás
  • Speciális műszaki termékek és szolgáltatások kezelése és értékesítése
  • Elvárt célok teljesítése
  • Megrendelőkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Termékeink és szolgáltatásaink főleg hazai piacokon történő értékesítése
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Rendszeres értékesítési beszámolók, -tervek készítése

Elvárások:

  • Legalább 2 év ipari értékesítési tapasztalat
  • B Kategóriás, vezetési tapasztalat és utazási hajlandóság
  • Kiemelkedő műszaki kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Határozottság
  • Csapatjátékos

Előny

  • Egyéb nyelv ismerete előny

  • Laptop, telefon, autó